; Medycyna

Medycyna

Informatyzacja placówek służby zdrowia to ogromne wyzwanie. To nie tylko innowacyjne rozwiązania sprzętowe, ale i oprogramowanie do upewnienia bezpieczeństwa danych medycznych. Zarządzający widzą potrzebę unowocześnienia nie tylko aparatury diagnostycznej, aIe też rozwiazań teleinformatycznych, dzięki czem u łatwiej można zarządzać placówką, redukować ryzyka, analizować procesy i rozliczać się z płatnikiem.

Serwery, pamięci masowe, rozwiązania do backupu danych, kontroli dostępu, zapewniania bezpieczeństwa danych to podstawowe obszary IT, bez których nie może funkcjonować nowoczesny szpital. Inwestuje się też w rozwiązania do cyfrowej diagnostyki – systemy PACS/RIS oraz certyfikowane monitory i stacje diagnostyczne/referencyjne. Sale operacyjne wyposażane są w zaawansowane systemy sterowania i dystrybucji sygnałów AV oraz certyfikowane monitory. Również działania administracji państwowej wymuszają inwestycje placówek zdrowia w rozwiązania IT. Założeniem specjalnych programów jest m.in. zapewnienie szybkiego dostępu do informacji osobom uprawnionym.

Znak wodny w tle

Nowoczesne technologie spowodują, że w perspektywie następnych pięciu lat medycyna przejdzie rewolucję cyfrową - prognozują autorzy raportu „Healthcare and Life Sciences Predictions 2020: A bold future?” - przygotowanego przez firmę doradczą Deloitte.

Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji niskoprądowych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kilku komponentów u Klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.