; Finanse i ubezpieczenia

Finanse i ubezpieczenia

Dzięki systemom wideokonferencyjnym i call-center instytucje finansowe zapewniają klientom najwyższą jakość obsługi i dostępności usług.

W ofercie VEGACOM znajduje się szereg rozwiązań, które pozwalają na budowę każdego poziomu systemów bankowych, finansowych i ubezpieczeniowych. Od sieci szkieletowych, przez najwyższej klasy systemy bezpieczeństwa korporacyjnego i urządzenia do backupu danych po tokenowe rozwiązania autoryzacyjne dla klientów końcowych.

Znak wodny w tle

Dysponujemy technologią, wiedzą i kompetencjami pozwalającymi na wsparcie Partnerów w realizacji zarówno prostych, jak i zaawansowanych projektów.

Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji niskoprądowych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kilku komponentów u Klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.