Data dodania: 23 styczeń 2022r.

VESTEL - a new quality in Digital Signage

W 2022 roku stawiamy na sprawdzone rozwiazania o najwyższej jakości. "Oferujemy najwyższy standard doświadczenia oraz rozwiązania dla konkretnych produktów Visual Solutions. Poznaj wszystkie nasze kategorie produktów Digital Signage: wyswietlacze Digital Signage, ściany wideo, wyswietlacze scienne LED, zewnetrzne monitory oraz Totemy "

Zapraszamy do zakupów ...

Seria rozwiązań marki VESTEL - Professional Displays zawiera zintegrowaną platformę do wyświetlania zawartości bez zewnętrznego komputera. System USB Auto-Play pozwala na automatyczne odtworzenie zdjęć i wideo znajdujących się na nośniku USB w postaci prezentacji. Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala również na bezprzewodowe połączenie z urządzeniem. Wyświetlacze przystosowane są do pracy ciągłej 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowym atutem monitorów jest możliwość zamontowania ich w poziomie jak i pionie. System USB Auto-Play pozwala na automatyczne odtworzenie zdjęć i wideo znajdujących się na nośniku USB w postaci prezentacji.

Dzięki czterordzeniowej technologii SoC (System on Chip) wyświetlacze z serii są cyfrowymi monitorami oznaczania zarówno dla zawartości zaprojektowanej w trybie offline, jak i dla zarządzanych treści w chmurze. Dzięki temu zawartość cyfrowa jest wyświetlana na wyświetlaczach przez systemy zarządzania treścią.

Wróć do listy
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Nowa Hala Asseco Poland

Głównym celem przebudowy hali na Podpromu jest zwiększenie liczby miejsc dla kibiców. Powiększone mają być sektory za boiskiem, dzięki temu obiekt będzie w stanie pomieścić 7300 widz&oac...
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Samsung nowe CCTV

Seria kamer Wisenet X z innowacyjnym zestawem układów scalonych to nowa propozycja Hanwha Techwin. Cechy, którymi wyróżniały się dotychczasowe serie produktów Wisenet zosta...
Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji niskoprądowych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kilku komponentów u Klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.