Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Nowa Hala Asseco Poland

Głównym celem przebudowy hali na Podpromu jest zwiększenie liczby miejsc dla kibiców. Powiększone mają być sektory za boiskiem, dzięki temu obiekt będzie w stanie pomieścić 7300 widzów (obecnie 4300). Dodatkowe trybuny utworzą formę kotła, ma to zapewnić niepowtarzalną atmosferę w trakcie wydarzeń sportowych i artystycznych. Powstanie również strefa VIP dla sponsorów i gości zaproszonych na mecze.

Nie zapomniano o zapleczu – sportowcy będą mogli tam trenować oraz korzystać z zabiegów odnowy biologicznej. CIekawy elementem będzie aleja poświęcona wybitnym zawodnikom, którzy wystepowali na hali. Koszt odnowy szacuje się na 30 mln zł.

 

Wróć do listy
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Samsung nowe CCTV

Seria kamer Wisenet X z innowacyjnym zestawem układów scalonych to nowa propozycja Hanwha Techwin. Cechy, którymi wyróżniały się dotychczasowe serie produktów Wisenet zosta...
Data dodania: 03 marzec 2018r.

VEGACOM wspólnie z TIM

Rozpoczynamy współpracę z TIM S.A. Obie spółki mają sobie wiele do zaoferowania. Szeroki asortyment spółki TIM oraz duże doświadczenie w prowadzeniu inwestycji a z drugiej s...
Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji niskoprądowych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kilku komponentów u Klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.