Data dodania: 17 marzec 2020r.

System do analizy temperatury osób w ruchu

Za pomocą radiometrii termicznej i logiki zdarzeń można niezawodnie monitorować procesy, w których temperatura odgrywa kluczową rolę oraz w porę eliminować zagrożenia.

Wychodząc naprzeciw aktualnym zagrożeniom informujemy, że posiadamy w naszym portfolio rozwiązania oparte o kamery termowizyjne, które wykorzystywane są do wykrywania osób z podwyższoną temperaturą będących w ruchu.

Oferowane przez nas nowe modele kamer wyposażonych w technologię radiometrii termicznej umożliwiają automatyczne generowanie alarmów, gdy temperatura spadnie poniżej lub wzrośnie powyżej zdefiniowanych granic lub przedziałów wartości. To kluczowa funkcja w przypadku wykrywania źródeł anomalii podczas mierzenia temperatury osób wchodzących np. do zakładu pracy.

Na podstawie tzw. okien TR lub kompletnych danych z czujników możemy skonfigurować nawet 20 różnych zdarzeń uzależnionych od temperatury w zakresie pomiarowym od -40 do +550°C z dokładnością do 0,1°C na piksel.

Dzięki przesyłowi obrazu na żywo z kamer termowizyjnych np. do stanowiska dyspozytorskiego możliwe jest planowanie kolejnych kroków interwencji. Pozwala to niwelować niebezpieczne sytuacje.

 

Wróć do listy
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Nowa Hala Asseco Poland

Głównym celem przebudowy hali na Podpromu jest zwiększenie liczby miejsc dla kibiców. Powiększone mają być sektory za boiskiem, dzięki temu obiekt będzie w stanie pomieścić 7300 widz&oac...
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Samsung nowe CCTV

Seria kamer Wisenet X z innowacyjnym zestawem układów scalonych to nowa propozycja Hanwha Techwin. Cechy, którymi wyróżniały się dotychczasowe serie produktów Wisenet zosta...
Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji niskoprądowych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kilku komponentów u Klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.