Data dodania: 06 kwiecień 2021r.

SONY - lider projektorów

Uniwersalne, energooszczędne projektory firmy Sony dla szkół i uczelni pozwolą wzbudzić zainteresowanie całej widowni. Trwałe lampy i pomysłowe rozwiązania zmniejszające zużycie energii przyczyniają się do obniżenia kosztów użytkowania i zmniejszenia wpływu na środowisko naturalne.

SONY jest liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii przetwarzania obrazu do użytku konsumenckiego i profesjonalnego. Doświadczenie i pasja inżynierów SONY znajduje odzwierciedlenie w jej produktach do różnorodnych zastosowań, od telewizji i produkcji filmów po służbę zdrowia, oświatę i biznes.

Firma Sony od dziesięcioleci specjalizuje się w takich dziedzinach, jak przetworniki obrazu, przetwarzanie cyfrowe, źródła światła i wyświetlacze. W rezultacie ich projektory laserowe są oparte na najnowocześniejszych technologiach, niezawodne i eleganckie.

Wróć do listy
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Nowa Hala Asseco Poland

Głównym celem przebudowy hali na Podpromu jest zwiększenie liczby miejsc dla kibiców. Powiększone mają być sektory za boiskiem, dzięki temu obiekt będzie w stanie pomieścić 7300 widz&oac...
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Samsung nowe CCTV

Seria kamer Wisenet X z innowacyjnym zestawem układów scalonych to nowa propozycja Hanwha Techwin. Cechy, którymi wyróżniały się dotychczasowe serie produktów Wisenet zosta...
Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji niskoprądowych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kilku komponentów u Klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.