Data dodania: 14 luty 2020r.

Poly Studio X: rozwiązania video do małych i średnich sal

Coraz większa liczba firm decyduje się na tworzenie sal konferencyjnych, których nadrzędnym celem jest zapewnienie efektywnej współpracy. Żeby zagwarantować ich najwyższy standard, warto wybrać rozwiązania stworzone z myślą o pracy grupowej, dostarczane przez zaufanych producentów, takich jak Poly (powstały po połączeniu Polycoma i Plantronicsa).

Najnowsze rozwiązania wideokonferencyjne tej marki – Studio X30 i X50 – to produkty typu all-in-one video bar. Nie wymagają zewnętrznego komputera do obsługi i współpracują z wieloma platformami do komunikacji. Wyposażono je w system Poly Meeting AI, który zapewnia wyjątkową jakość połączeń audio i wideo, bazując na uczeniu maszynowym i sztucznej inteligencji. Oba wideoterminale stanowią kolejną odpowiedź Poly na mocny trend powstawania niewielkich przestrzeni spotkań. Kompaktowa obudowa all-in-one powoduje, że mogą być użyte nawet w najmniejszym huddle roomie, a bogate możliwości – w tym proste udostępnianie treści oraz tablica interaktywna – sprawiają, że scenariuszy użycia tych urządzeń jest nieskończenie wiele.

Kompleksowe rozwiązanie do huddle roomów

Poly Studio X30 stworzono z myślą o najmniejszych biurach i salach konferencyjnych, gdzie w spotkaniu może uczestniczyć do sześciu osób. Rozwiązanie obsługuje wideo w rozdzielczości 4K UHD i umożliwia bezprzewodowe udostępnianie treści. Dzięki zastosowaniu Poly Meeting AI zapewnia najwyższy standard komunikacji, znany z profesjonalnych sal konferencyjnych. Produkt gwarantuje znakomitą jakość dźwięku – zarówno dzięki głośnikom, jak i mikrofonom, odpowiedzialnym za słyszalność dla strony zdalnej.

Intuicyjna praca w salach średniej wielkości

Poly Studio X50 – większy z modeli – zapewnia jeszcze wyższy standard przechwytywania głosu oraz wysokiej jakości głośniki stereo dostosowane do potrzeb sal konferencyjnych średniej wielkości (do 10 osób). Żeby umożliwić jeszcze lepszą ich efektywność, X50 współpracuje z dwoma ekranami, które znacznie rozszerzają jego możliwości. Urządzenie obsługuje wideo w rozdzielczości 4K UHD, ma pięciokrotny zoom cyfrowy oraz bezprzewodowe udostępnianie treści.

Wygodna instalacja bez dodatkowych kabli

Najnowsze rozwiązania Poly są proste w instalacji. Można je postawić na blacie lub zamontować na ekranie (Studio X30) lub ścianie (Studio X50). Dzięki tym różnym sposobom montażu, łatwości obsługi i rozmaitym funkcjom nowe Studio może stać się multimedialnym centrum wideokonferencyjnym, które sprawdzi się nawet wśród najbardziej wymagających użytkowników.

Wróć do listy
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Nowa Hala Asseco Poland

Głównym celem przebudowy hali na Podpromu jest zwiększenie liczby miejsc dla kibiców. Powiększone mają być sektory za boiskiem, dzięki temu obiekt będzie w stanie pomieścić 7300 widz&oac...
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Samsung nowe CCTV

Seria kamer Wisenet X z innowacyjnym zestawem układów scalonych to nowa propozycja Hanwha Techwin. Cechy, którymi wyróżniały się dotychczasowe serie produktów Wisenet zosta...
Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji niskoprądowych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kilku komponentów u Klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.