Data dodania: 06 marzec 2019r.

Obiecana relacja z siedziby spółki TIM

Nowoczesne rozwiązania zmieniające środowisko pracy. Firmy na całym świecie wspierają efektywną współpracę między pracownikami. Powstają inteligentne miejsca pracy, które pomagają poprawić organizację i obniżyć koszty. Tym kierowała się firma TIM, która w swoim nowym biurze we Wrocławiu wdrożyła najnowsze rozwiązania technologiczne.

Na przestrzeń, w której pracujemy, składa się nie tylko atrakcyjne, nowoczesne biuro, ale także technologia, która nas otacza, z której korzystamy na co dzień. Jesteśmy firmą tworzącą innowacyjne rozwiązania technologiczne, więc nasi pracownicy muszą często sprostać bardzo ciekawym wyzwaniom stawianym przez Klientów.

Sami zobaczcie efekt końcowy. Podoba się Wam ?

 

Wróć do listy
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Nowa Hala Asseco Poland

Głównym celem przebudowy hali na Podpromu jest zwiększenie liczby miejsc dla kibiców. Powiększone mają być sektory za boiskiem, dzięki temu obiekt będzie w stanie pomieścić 7300 widz&oac...
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Samsung nowe CCTV

Seria kamer Wisenet X z innowacyjnym zestawem układów scalonych to nowa propozycja Hanwha Techwin. Cechy, którymi wyróżniały się dotychczasowe serie produktów Wisenet zosta...
Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji niskoprądowych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kilku komponentów u Klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.