Data dodania: 14 luty 2020r.

Nowoczesny meeting room z NEC

Szacuje się, że obecnie jednym z najaktywniej rozwijających się sektorów szeroko pojętego biznesu AV jest rynek meeting rooms.

Aktualnie największym zainteresowaniem cieszą się najmniejsze przestrzenie służące do spotkań w małych grupach roboczych wewnątrz firmy. NEC Display Solutions z myślą o tego typu zastosowaniach przygotował dwie linie produktowe: InfinityBoard i Collaboration Board (CB). InfinityBoard to produkt przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników, umożliwiający nie tylko dzielenie się treścią na wielkoformatowym ekranie UHD o rozmiarze od 55” do nawet 86”, lecz także współpracę przez organizację wideokonferencji i prowadzenie prezentacji. NEC InfinityBoard to skalowalna przestrzeń robocza o ogromnych możliwościach, z założenia dostosowująca się do każdego planu spotkania. Bez względu na to, jaki jest jego cel – burza mózgów, analiza, wideokonferencja czy wspólna praca – InfinityBoard dzięki swojej modułowej budowie pomaga tworzyć idealne warunki pracy. InfinityBoard ma po prostu działać, dlatego sprawdza się w każdym scenariuszu – od wariantu z wieloma prezenterami po duże grupy, które podczas spotkania przebywają w oddalonych od siebie miejscach. InfinityBoard jest wyposażony w dotykowy wyświetlacz  InGlass o rozdzielczości UHD oraz dwa pasywne pisaki. Zawiera też ultraszerokokątną kamerę wideokonferencyjną Huddly i wysokiej klasy głośniki konferencyjne. Użytkownicy systemu Windows będą bezproblemowo obsługiwać potężny komputer OPS typu slot-in z systemem MS Windows 10 Professional i korzystać z oprogramowania MS Office. NEC InfinityBoard dzięki połączeniu czatu wideo, prezentacji bezprzewodowych i wspólnej pracy nad treścią ułatwia inteligentną współpracę w nowoczesnych obiektach konferencyjnych.

Seria NEC CB to monitory interaktywne poprawiające jakość każdego wykładu i spotkania. Są dostępne w trzech różnych wielkościach, w rozdzielczości UHD, nawet z 20 punktami dotyku. Zastosowana w nich technika dotykowa na bazie podczerwieni zapewnia doskonałą użyteczność i zdecydowanie skraca czas reakcji na dotyk. Wbudowane funkcje białej tablicy i współużytkowania ekranu przez sieć bezprzewodową zapewniają błyskawiczne uruchamianie sesji biznesowych i edukacyjnych, bez żadnych ukrytych kosztów. Urządzenia są wyposażone w narzędzie do sporządzania notatek umożliwiające nanoszenie zapisków na dowolne treści przedstawiane na ekranie. W przypadku bardziej wymagających zastosowań warto skorzystać z gniazda OPS zwiększającego moc obliczeniową systemu. Urządzenia NEC z serii CB, dostępne m.in. w rozmiarach 65”, 75” i 86”, idealnie sprawdzają się w salach konferencyjnych i szkoleniowych. Każdy monitor NEC z serii CB jest dostarczany z trzema pisakami magnetycznymi i uchwytem ściennym ułatwiającym instalację.

Nie należy zapominać również o tradycyjnych salkach konferencyjnych, w których używane są projektory. Do średniej wielkości ekranów NEC proponuje dwie serie ultracichych projektorów NEC PE i NEC P wyposażonych w laserowe źródło światła o żywotności minimum 20 tys. godzin. Dzięki zastosowaniu zamkniętego układu optycznego i technologii LCD projektory są zarówno trwałe, jak i dysponują wysoką jasnością światła białego i kolorowego. Dodatkowo umożliwiają bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji z komputerów i urządzeń mobilnych, dając w ten sposób pełną elastyczność w prowadzeniu spotkań. Do dużych sal NEC przygotował profesjonalne, instalacyjne projektory z wymienną optyką zarówno w technologii LCD – seria PA, jak i w DLP – seria PX. To urządzenia zapewniające wyświetlanie obrazu o bardzo dużej powierzchni również w jasnych miejscach. Portfolio NEC dla systemów konferencyjnych zamykają ściany wideo na bazie monitorów wielkoformatowych i bogata oferta rozwiązań dvLED.

 

 

 

 

Wróć do listy
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Nowa Hala Asseco Poland

Głównym celem przebudowy hali na Podpromu jest zwiększenie liczby miejsc dla kibiców. Powiększone mają być sektory za boiskiem, dzięki temu obiekt będzie w stanie pomieścić 7300 widz&oac...
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Samsung nowe CCTV

Seria kamer Wisenet X z innowacyjnym zestawem układów scalonych to nowa propozycja Hanwha Techwin. Cechy, którymi wyróżniały się dotychczasowe serie produktów Wisenet zosta...
Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji niskoprądowych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kilku komponentów u Klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.