Data dodania: 24 kwiecień 2024r.

Magazynowanie energii

Zapewniamy obsługę odbiorców energii elektrycznej w zakresie magazynowania energii i redukcji kosztów w oparciu o rynek RDN.

Rynek Dnia Następnego korzystniejszy niż stała cena?

Ostatnie miesiące 2023 roku upłynęły w energetyce pod znakiem zmian i wprowadzania nowych regulacji, w tym limitów cenowych. W ramach ustawy wprowadzono gwarancję ceny dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na poziomie 785 zł/MWh. Część firma odetchnęła z ulgą, zakładając, że teraz będą mieli gwarancję najniższej możliwej ceny. Realia jednak już weryfikują tę sytuację i oferta stałej ceny wcale nie musi być bardziej korzystna. Istnieje prawdopodobieństwo, że w kolejnych miesiącach sytuacja na rynku energii będzie podobna. Dlatego biorąc pod uwagę gwarancję maksymalnej ceny w wysokości 785 zł, zachęcamy do skorzystania z możliwości jej obniżenia w ofercie RDN swojego operatora, gdzie energia jest rozliczana godzinowo.

W czym nam pomogą magazyny energii?
Trudno jest sobie wyobrazić transformację energetyczną bez spopularyzowania technologii magazynowania energii. Jest to jedno z największych wyzwań, które niesie za sobą przejście na energetykę opartą o odnawialne źródła energii. Montaż magazynu energii wydaje się mieć więc proste zadanie - przechować energię na później.

Tak, to się opłaca. Oczywiście stopa zwrotu z inwestycji zależy od wielkości opłat jakie ponosimy oraz od profilu zapotrzebowania w energię. 

Wyślij nam fakturę za energię – wykonamy bezpłatną, wstępną analizę opłacalności inwestycji oraz przeprowadzimy pomiary. Zadzwoń, nie zwlekaj, każdy dzień opłat to dzień stracony - tel. +48 17 777 3 111 lub pv@vegacom.pl - nasi inżynierowie podzielą się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

Wróć do listy
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Nowa Hala Asseco Poland

Głównym celem przebudowy hali na Podpromu jest zwiększenie liczby miejsc dla kibiców. Powiększone mają być sektory za boiskiem, dzięki temu obiekt będzie w stanie pomieścić 7300 widz&oac...
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Samsung nowe CCTV

Seria kamer Wisenet X z innowacyjnym zestawem układów scalonych to nowa propozycja Hanwha Techwin. Cechy, którymi wyróżniały się dotychczasowe serie produktów Wisenet zosta...
Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji niskoprądowych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kilku komponentów u Klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.