Data dodania: 02 czerwiec 2022r.

Eskpertyzy instalacji fotowoltaicznych

Na polskim rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych powszechnym problemem stają się awarie systemów fotowoltaicznych. Ich wady eksploatacyjne ujawniają się najczęsciej po kilku miesiącach. Najczęstszymi objawami jest za mała ilość produkowanej energii. W takiej sytuacji Inwestorzy pozostają sami z problemem. Naszym zadaniem jest naprawienie elektrowni i uczynienie jej w pełni produktywną.

Zależy nam na tym, aby polskie instalacje fotowoltaiczne były wydajne i produkowały maksymalną ilość słonecznej energii elektrycznej. Stawiamy sobie za cel naprawienie awaryjnych mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce na koszt nierzetelnych wykonawców i ich podwykonawców.

Diagnozowanie problemów

- Skontrolujemy jakość wykonany prac przeprowadzonych przez wykonawcę instalacji,
- Sprawdzimy czy wykonawca naruszył obowiązujące w Polsce prawo,
- Zweryfikujemy zgodność wykonanych prac z projektem wykonawczym.
- Sprawdzimy czy zastosowany układ połączeń jest zgodny z obowiązującymi zasadami.
- Przeanalizujemy Twoją umowę z wykonawcą pod kątem jej zgodności z polskim prawem.

Nasz zespół inżynierów i prawników dokładnie przeanalizuje przekazane przez Ciebie dokumenty oraz in-formacje. Dane audytowe poddamy gruntownej analizie projektowej, wykonawczej, montażowej, prawnej, elektrycznej i funkcjonalnej. Zdiagnozujemy dowodowo przyczyny istniejących usterek mikroinstalacji PV.

Przygotujemy dla Ciebie ekspertyzę diagnostyczną. Zdiagnozuje ona wady i określi kwotę należnego Tobie odszkodowania i zadośćuczynienia za doznane przez Ciebie szkody i utracone korzyści. Utworzenie ekspertyzy jest warunkiem koniecznym i wystarczającym do udowodnienia winy wykonawcy ! Ekspertyzę diagnostyczną wyślemy w Twoim imieniu do wykonawcy Twojej instalacji fotowoltaicznej z wezwaniem go do usunięcia w terminie 21 dni nieprawidłowości w jej funkcjonowaniu i do zwrotu Tobie kosztów naszych usług. W przypadku jego odmowy, utworzymy Pozew o zapłatę odszkodowania.

CZUJESZ ŻE NABITO CIĘ W BUTELKĘ - napisz do nas na adres pv@vegacom.pl - lub zadzwoń na numer +48 17 777 3 111 - a otrzymasz stosowne wsparcie.

Wróć do listy
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Nowa Hala Asseco Poland

Głównym celem przebudowy hali na Podpromu jest zwiększenie liczby miejsc dla kibiców. Powiększone mają być sektory za boiskiem, dzięki temu obiekt będzie w stanie pomieścić 7300 widz&oac...
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Samsung nowe CCTV

Seria kamer Wisenet X z innowacyjnym zestawem układów scalonych to nowa propozycja Hanwha Techwin. Cechy, którymi wyróżniały się dotychczasowe serie produktów Wisenet zosta...
Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji niskoprądowych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kilku komponentów u Klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.