Data dodania: 29 lipiec 2020r.

Bezpłatne wsparcie techniczne - systemy fotowoltaiczne

Jakie panele wybrać, jaki falownik, w którym miejscu optymalnie zainstalować panele, jak policzyć zapotrzebowanie ? To najczęściej zadawane pytania przez osoby i firmy, które pragną zainstalować instalację fotowoltaiczną. Osoby polecają sobie wzajemnie rózne rozwiązania i firmy ale u podstaw tych poleceń nie leży niestety szczegółowa wiedza techniczna.

Dlatego wychodząc na przeciw potrzebom rynku otwieramy linię wsparcia dla osób, które stoją przed zadaniem montażu instalacji fotowoltaicznej ale mają wątpliwości co do rozwiązania które muszą wybrać lub technologi jaką powinni zastosować.

Jeżeli więc:

  • otrzymałeś ofertę i nie wiesz zupełnie jak ocenić jej wartość,
  • nie jesteś w stanie ocenić jakości zaproponowanych komponentów,
  • masz kilka ofert i nie jesteś w stanie ich porównać,
  • nie wiesz czy zaproponowane rozwiązanie jest dla Ciebie optymalne technicznie i ekonomicznie

napisz do nas na adres pv@vegacom.pl - nasi inżynierowie podzielą się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

 

Wróć do listy
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Nowa Hala Asseco Poland

Głównym celem przebudowy hali na Podpromu jest zwiększenie liczby miejsc dla kibiców. Powiększone mają być sektory za boiskiem, dzięki temu obiekt będzie w stanie pomieścić 7300 widz&oac...
Data dodania: 27 lipiec 2017r.

Samsung nowe CCTV

Seria kamer Wisenet X z innowacyjnym zestawem układów scalonych to nowa propozycja Hanwha Techwin. Cechy, którymi wyróżniały się dotychczasowe serie produktów Wisenet zosta...
Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji niskoprądowych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kilku komponentów u Klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.