Powrót do realizacji

Uniwersytet Rzeszowski

30 June 2017r.

Uniwersytet Rzeszowski – to najbardziej prestiżowa uczelnia na Podkarpaciu. W ramach kilku zamówień publicznych VEGACOM dostarczył i wdrożył m.in. system wideokonferencyjnych POLYCOM z rozległą infrastrukturą, system tłumaczeń symultanicznych Bosch, systemy nagłośnienia, systemy prezentacji obrazu.

Żyjemy w globalnym świecie, w którym rozwiązania mobilne i platformy społecznościowe mają wpływ na prowadzenie działań naukowych. Charakter działalności 24x7 oznacza, że nawet naukowcy dostosowują się do nowej rzeczywistości biznesowej. Godziny pracy nie są sztywno ustalone i mogą obejmować całą dobę. Dzięki rozwiązaniom firmy Polycom Uniwersytet Rzeszowski może może pozostać w kontakcie z całym światem.

Tworzenie systemów audiowizualnych dla przestrzeni konferencyjnych jest wymagającym zadaniem. Choć z pozoru podobne, sale takie znacząco się od siebie różnią, w zależności od standardu obowiązującego w danej jednostce. Jest jednak coś, co łączy wszystkie nasze instalacje tego typu – wysoka jakość urządzeń oraz niezawodność systemu jako całości. Jest to standard, który wypracowała sobie nasza firma i który rozwijamy z każdą realizacją.