Powrót do realizacji

Asseco Poland

27 July 2017r.

To firma której nie trzeba przedstawiać. Asseco Poland jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ponad 25 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie, dla firm z kluczowych dla gospodarki sektorów.

Asseco Poland stoi na czele międzynarodowej grupy kapitałowej Asseco. Jest największym dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. W rankingu Truffle 100, zajęli szóste miejsce wśród największych producentów oprogramowania w Europie. Są obecni w ponad 50 krajach na całym świecie i zatrudniamy przeszło 22.300 osób.

Dziś z dumą możemy powiedzieć, że cieszymy się zaufaniem naszego Klienta. Wdrożenie zintegrowanej komunikacji w całej grupie Asseco trwało prawie 2 lata i podzielone było na kilka etapów. System US Unify na łączną ilość ponad 5000 użytkowników w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Łodzi i dwóch lokalizacjach w Rzeszowie jest jednym z największych ale napewno najbardziej zaawansowanym systemem telekomunikacyjnym w Polsce.