POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

(...) Podstawową sprawą jest wsłuchanie sie w potrzeby Klienta i dobranie odpowiedniej technologii - tylko technologia która daje Klientowi przewagę na rynku jest godna naszej uwagi (...) - mówi Tomasz Oleniacz - Prezes Zarządu Spółki.

VEGACOM Spółka Akcyjna to integrator rozwiązań w dziedzinie energetyki, bezpieczeństwa, sterowania, zasilania, telekomunikacji, oraz systemów audio-video. Specjalizujemy się w projektowaniu, wdrażaniu oraz serwisowaniu zintegrowanych systemów energetycznych, teleinformatycznych i informacyjnych. Nasze rozwiązania integrujemy głównie w przemyśle, obiektach publicznych, w branży hotelowej i medycynie. Z naszych rozwiązań korzystają służby mundurowe, firmy prywatne oraz samorządy. Cechuje nas indywidualne podejście do projektowania oraz wsłuchiwanie się w oczekiwania i potrzeby naszych Klientów.

Zrealizowane projekty pozwoliły firmie na ugruntowanie swoje pozycji, zdobycie doświadczenia i kompetencji, które dziś pozwalaja jej na realizację nawet  niekonwencjonalnych projektów. Pozwala nam to na opracowanie indywidualnych rozwiązań dla każdego Klienta w zakresie zaawansowanych technologii telekomunikacyjnych i audio-wideo oraz profesjonalnych systemów zabezpieczeń i zasilania.

SPONSORING

Od 2019 roku nasza firma aktywnie wspiera Szkołę Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie. To dla nas ogromna satysfakcja, że wspieramy małych adeptów piłki nożnej , którzy stawiają swoje pierwsze kroki na drodze wielkiej kariery.

            

 

Historia naszej współpracy rozpoczęła się w 2019 roku kiedy to VEGACOM oraz SMS Resovia Rzeszów podpisały umowę o współpracy. Obok wsparcia finansowego umowa dotyczyła również wsparcia technologicznego. Od wielu lat staramy się aktywnie wspierać różne dyscypliny sportowe. W ostatnich latach nasza uwaga skupiła się na siatkówce i piłce nożnej, są to bowiem dyscypliny najbardziej  popularne na terenie podkarpacia

KARIERA

VEGACOM jest miejscem, w którym ludzie energiczni, kreatywni i zaangażowani pracują wspólnie jako członkowie zespołów oraz ich liderzy, aby wspólnie osiągać ambitne cele. Innowacyjność jest naszą siłą

Nasze drobne sukcesy zawdzięczamy niestandardowym pomysłom, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć atmosferę sprzyjającą generowaniu nowych rozwiązań. Pracownicy naszej firmy są innowacyjni, inspirujący i zależy nam na tym, aby tak pozostało. Staramy się wspólnie osiągać jak najlepsze wyniki. W naszą politykę rekrutacyjną wpisana jest różnorodność, zarówno kultur, jak i doświadczeń. Wspieramy jednostki, aby wykorzystywały swój potencjał. Uważamy, że wspólna praca, wdrażanie pomysłów i koncepcji w biznesową rzeczywistość daje ogromną radość i satysfakcję, a przy okazji jest też zabawą.

MEDIA O NAS

Poniżej prezentujemy wybrane materiały prasowe, które dotyczyły naszej firmy, bądź też projektów w tkórych braliśmy czynny udział.

GOSPODARKA PODKARPACKA