POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

(...) Podstawową sprawą jest wsłuchanie sie w potrzeby Klienta i dobranie odpowiedniej technologii - tylko technologia która daje Klientowi przewagę na rynku jest godna naszej uwagi (...) - mówi Tomasz Oleniacz - Prezes Zarządu Spółki.

VEGACOM Spółka Akcyjna to integrator rozwiązań w dziedzinie telekomunikacji, bezpieczeństwa, sterowania, zasilania oraz systemów audio-video. Specjalizujemy się w projektowaniu, wdrażaniu oraz serwisowaniu zintegrowanych systemów teleinformatycznych i informacyjnych. Nasze rozwiązania integrujemy między innymi w salach konferencyjnych, obiektach publicznych, w branży hotelowej i medycynie. Z naszych rozwiązań korzystają służby mundurowe, przemysł oraz samorządy. Cechuje nas indywidualne podejście do projektowania oraz wsłuchiwanie się w oczekiwania i potrzeby naszych Klientów.

Zrealizowane projekty pozwoliły firmie na ugruntowanie swoje pozycji, zdobycie doświadczenia i kompetencji, które dziś pozwalaja jej na realizację nawet niekonwencjonalnych projektów. Pozwala nam to na opracowanie indywidualnych rozwiązań dla każdego Klienta w zakresie zaawansowanych technologii telekomunikacyjnych i audio-wideo oraz profesjonalnych systemów zabezpieczeń i zasilania.

SPONSORING

W dniu 27 września 2016 roku, nasza Firma po raz kolejny przedłużyła umowę sponsorską z najbardziej lubianą drużyną siatkarską w Polsce (o ile nie na świecie). Nie ukrywamy, że to dla nas ogromna satysfakcja.

Historia naszej współpracy rozpoczęła się w 2011 roku kiedy to VEGACOM oraz Asseco Resovia Rzeszów podpisały umowę o współpracy. Obok wsparcia finansowego umowa dotyczyła również wsparcia technologicznego przy realizacji transmisji internetowych w nowych atrakcyjnych technologiach.

Od tego czasu zmieniło się wiele:
  • Mistrzostwo Polski w sezonie 2011/2012 i Finał Pucharu CEV,
  • Mistrzostwo Polski w sezonie 2012/2013, Super Puchar Polski oraz Finał Pucharu Polski,
  • Wicemistrzostwo Polski w sezonie 2013/2014,
  • Mistrzostwo Polski w sezonie 2014/2015 oraz II miejsce w Lidze Mistrzów.

 

KARIERA

VEGACOM jest miejscem, w którym ludzie energiczni, kreatywni i zaangażowani pracują wspólnie jako członkowie zespołów oraz ich liderzy, aby wspólnie osiągać ambitne cele. Innowacyjność jest naszą siłą

Nasze drobne sukcesy zawdzięczamy niestandardowym pomysłom, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć atmosferę sprzyjającą generowaniu nowych rozwiązań. Pracownicy naszej firmy są innowacyjni, inspirujący i zależy nam na tym, aby tak pozostało. Staramy się wspólnie osiągać jak najlepsze wyniki. W naszą politykę rekrutacyjną wpisana jest różnorodność, zarówno kultur, jak i doświadczeń. Wspieramy jednostki, aby wykorzystywały swój potencjał. Uważamy, że wspólna praca, wdrażanie pomysłów i koncepcji w biznesową rzeczywistość daje ogromną radość i satysfakcję, a przy okazji jest też zabawą.

MEDIA O NAS

Poniżej prezentujemy wybrane materiały prasowe, które dotyczyły naszej firmy, bądź też projektów w tkórych braliśmy czynny udział.

GOSPODARKA PODKARPACKA

DOTACJE I PROJEKTY UE

Dostęp do środków finansowych ma zasadnicze znaczenie w kontekście rozwoju przedsiębiorstwa i rozszerzania jego działalności. UE zapewnia polskim firmom finansowanie w różnych formach - dotacji, pożyczek, a w niektórych przypadkach gwarancji. UE finansuje określone projekty. Nasza firma wpisuje się w tą politykę nie tylko jako beneficjent projektów ale również i uczestnik ich realizacji. Zrealizowaliśmy liczne projekty, które finansowane były ze środkow zewnętrznych. To ważne i istotne doświadczenie, które pozwala nam rozumieć oczekiwania inwestora, zadeklarowane przez niego wskażniki i określone harmonogramem terminy.